Otwock: Turniej Bad Boys Cup

Klub Sportowy „Vulcan” Wólka Mlądzka oraz Stowarzyszenie Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich już po raz czwarty organizują piłkarski turniej charytatywny BAD BOYS CUP.

Ideą, która od czterech lat przyświeca „Bad Boys Cup” jest przede wszystkim pomoc potrzebującym, ale również integracja środowiska lokalnego poprzez współdziałanie w słusznej sprawie. W corocznym turnieju piłkarskim bierze udział ponad 50 drużyn z powiatu otwockiego, rozgrywających blisko 100 meczów na trzech równoległych boiskach. Tym razem pomocy potrzebuje mała Alicja, podopieczna Fundacji #DrużynaBłażeja. W niedzielę 10. czerwca 2018 r. na terenie kompleksu sportowego w Wólce Mlądzkiej gramy dla niej.

Alicja Marciszewska to mieszkanka Gliny (gmina Celestynów, pow. otwocki). Skończyła już 3,5 roku, a nadal nie może chodzić, siedzieć. Ma problemy z mówieniem i ze zrozumieniem otaczającego jej świata. Jedyną szansą na polepszenie jej funkcjonowania jest systematyczna i intensywna rehabilitacja. Zalecane są częste wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, które niestety przekraczają możliwości finansowe jej mamy.

Ponownie jak to miało miejsce w poprzednich edycjach, piłka połączy ludzi. O tym, jak wielkie serce mają mieszkańcy powiatu otwockiego, udało się już przekonać podczas poprzednich trzech edycji turnieju. Dwie z nich były zorganizowane dla Pawła – wieloletniego gracza OLSP – kapitana drużyny Bad Boys, mieszkańca Wólki Mlądzkiej. Podczas zeszłorocznej edycji udało się pomóc dwuletniemu Teosiowi.

Poza rozgrywkami sportowymi, przewidziano również stoiska gastronomiczne, wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy całe rodziny.

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1431756876930986/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Accessibility