Reklama

Portal OtwockNews.pl dostarcza mieszkańcom miasta najświeższych informacji lokalnych z zakresu samorządu, inwestycji, kultury, rozrywki, sportu. Opisuje interesujące miejsca, zagadnienia historyczne i ciekawostki. Prowadzimy również bliźniaczy portal w dzielnicy Warszawa Wawer-  WawerNews.pl

Promujemy się w internecie a także poza nim, m.in. poprzez patronaty medialne czyli współpracę z organizatorami wydarzeń. Byliśmy patronem m.in.:

 • Koncertu Nauczyciele Dzieciom w Otwocku
 • Nocy Muzeów w Otwocku Wielkim /bitwa/
 • Flis Festiwalu – Gassy / Karczew
 • Powiatowego Festiwalu Kultury
 • Membrany- festiwalu nad rzeką- Otwock
 • Dni Karczewa
 • Zielonych Świątek na Urzeczu
 • Akcji Motoserce w Otwocku
 • Imprezy Motocyklowy Początek Sezonu w Otwocku
 • V Biegu Wąskotorowego Karczew-Otwock-Józefów
 • Wystawy Fotograficznej w Wiązownie
 • Imprezy z okazji 155 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Emowie

RODZAJE I CENY REKLAM

1. BILLBOARD

To duży banner zamieszczany na górze strony. Wyświetla się na każdej stronie. Linkuje do wybranej strony www. Wymiary maksymalne: 1100 x 300 pikseli. Format: jpg, png, gif.

Cena: 390 zł netto / miesiąc

2. MEGABILLBOARD

Billboard zamieszczany pod głównym menu portalu a nad sekcją Aktualności. Wyświetla się tylko na stronie głównej. Linkuje do wybranej strony www. Wymiary maksymalne: 1000 x 600 pikseli. Format: jpg, png, gif.

Cena: 490 zł netto / m-c

3. BANNER BOX

Banner zamieszczany na lewym marginesie portalu. Wyświetla się na każdej stronie. Linkuje do wybranej strony www. Wymiary maksymalne: 230 x 230 pikseli lub podwójna wielkość w pionie 230 x 460 pikseli. Format: jpg, png, gif.

Cena: 99 zł netto /dla podwójnego wymiaru cena x 2/

4. ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Artykuł na dowolny temat związany z Państwa działalnością. Zamieszczony będzie na szczycie listy artykułów /strona główna/. Może zawierać tekst, zdjęcia /maks. 10/, logo, mapkę z lokalizacją, odnośniki do stron, wstawki filmów wideo itp. Możemy zamieścić przygotowany przez Państwa artykuł lub go napisać na podstawie wytycznych i otrzymanych informacji.

Cena: 190 zł netto / miesiąc, napisanie artykułu: 50 zł netto.

5. DZIAŁ SPONSOROWANY

Istnieje możliwość stworzenie specjalnego działu widocznego w menu głównym, zawierającego artykuły i informacje o Państwa firmie. Artykuły te będą również wyświetlały się na stronie głównej. W przypadku zamówienia tej formy reklamy nie płacą Państwo za publikację artykułów sponsorowanych a także za ich ewentualne tworzenie przez nasz zespół /patrz pkt. 4 /. W trakcie trwania okresu reklamowego można zamieszczać dowolną liczbę artykułów.

Cena: 600 zł netto / 2 miesiące

RABATY I PROMOCJE

– zamówienie na okres 3 miesięcy= -10 %
– zamówienie na okres 6 miesięcy= -20%
– każdy klient otrzymuje wzmianki i udostępnienia na naszym Facebooku- gratis.

PŁATNOŚCI

Faktury VAT wystawiamy i wysyłamy na e-mail w dniu rozpoczęcia kampanii reklamowej w portalu. Termin płatności 7 dni.

kontakt i zamówienia: biuro@otwocknews.pl

Accessibility