Jakość Powietrza Otwock

Tutaj znajdziesz informacje na temat jakości powietrza w czasie rzeczywistym w Otwocku. Prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz tych danych, raport zawiera także prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Otwock oraz dane historyczne.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala nam śledzić bieżący stan jakości powietrza i podejmować odpowiednie działania mające na celu ochronę zdrowia mieszkańców Otwocka. Jeżeli zależy Ci na zdrowym powietrzu, zapoznaj się z interaktywnym raportem poniżej i bądź na bieżąco z jakością powietrza w Twojej miejscowości!


Stan Jakości Powietrza w Otwocku dzisiaj

Stan powietrza w Otwocku dzisiaj jest dobry. Dane w czasie rzeczywistym wskazują na niski poziom ozonu i dwutlenku siarki, co sprzyja ochronie zdrowia mieszkańców oraz środowiska.

Smog Otwock (12.04.2024) - zalecenia

Skorzystaj z niskiego poziomu zanieczyszczenia w Otwocku. Dzisiejszy dzień jest doskonały na długie spacery lub piknik z rodziną i przyjaciółmi. Zapomnij o masce, oddychaj pełną piersią. To idealny moment, by naładować się pozytywną energią.