Policja poszukuje świadków kradzieży artykułów drogeryjnych w Otwocku


W Otwocku trwają poszukiwania sprawcy kradzieży, która miała miejsce w jednej z drogerii przy ul. Warsztatowej. Policjanci z lokalnej jednostki zwracają się do mieszkańców z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety widocznej na nagraniach monitoringu. Zdarzenie miało miejsce 14 lutego 2025 roku i wzbudza zainteresowanie służb, które prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego podjęli działania w celu ustalenia tożsamości kobiety, która może być związana z kradzieżą artykułów drogeryjnych. Nagrania z monitoringu pozwoliły na zebranie materiałów dowodowych, a ich analiza może okazać się kluczowa dla dochodzenia. Policja prosi osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje, o kontakt.

Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia, mogą zgłaszać się bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku lub telefonicznie. Policjanci udostępnili numery kontaktowe, a także wskazali sygnaturę sprawy, co ułatwi szybsze odnalezienie informacji. Wszelkie dane mogą przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia oraz ustalenia sprawcy.

Źródło: Policja Otwock


Oceń: Policja poszukuje świadków kradzieży artykułów drogeryjnych w Otwocku

Średnia ocena:4.68 Liczba ocen:22


Zobacz Także