UWAGA! Dołącz do nowej grupy Otwock - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Życzenia Wielkanocne od Komendanta Głównego Policji


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, Komendant Główny Policji, gen. insp. Marek Boroń, przekazał serdeczne życzenia wszystkim pracownikom Policji. Życzenia skierowane są nie tylko do funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, ale także do emerytów, rencistów oraz przedstawicieli związków zawodowych i organizacji pozarządowych. To wyjątkowy czas, kiedy przypominamy sobie o solidarności i współpracy wśród tych, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa.

W swoich życzeniach, Komendant podkreślił obecną atmosferę wzajemnego wsparcia i współpracy, szczególnie ważną w kontekście nadchodzących świąt. Jest to moment, w którym stajemy się bliżsi sobie, doceniając wysiłki oraz poświęcenie wszystkich, którzy są zaangażowani w służbę publiczną. Święta Wielkanocne to czas odnowy, nadziei i refleksji, co wyraźnie znajduje odzwierciedlenie w przesłaniu Komendanta.

Tego rodzaju życzenia są ważnym elementem budowania ducha wspólnoty w Policji i inspirują do działania. Oby te święta sprzyjały nie tylko osobistym wytchnieniu, ale także wzmacniały więzi między wszystkimi członkami służb mundurowych oraz ich rodzinami. Zbliżający się czas świętowania stwarza okazję do wyrażenia uznania dla wszystkich, którzy na co dzień przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa obywateli.

Źródło: Policja Otwock


Oceń: Życzenia Wielkanocne od Komendanta Głównego Policji

Średnia ocena:4.61 Liczba ocen:20


Zobacz Także