Ujawniono kolejne wizerunki wandali z Parku Miejskiego - Portal Otwock News- wiadomości, wydarzenia, ciekawostki

Ujawniono kolejne wizerunki wandali z Parku Miejskiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia miejskich toalet na terenie parku miejskiego w Otwocku, do którego doszło pod koniec sierpnia bieżącego roku.

Wandale uszkodzili drzwi, zamki i klamki w drzwiach, szyldy oraz grzejnik. Obecnie śledczy analizują zabezpieczony w tej sprawie monitoring, rozmawiają z okolicznymi mieszkańcami oraz prowadzą szeroko zakrojone działania operacyjne, których celem jest zatrzymanie sprawców tego przestępstwa.

W związku z tym opublikowano zdjęcia oraz nagranie z monitoringu, który zarejestrował wizerunki osób mogących mieć związek z tym zdarzeniem. Policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek o nich informacje o kontakt osobisty lub telefoniczny z otwockimi policjantami. Informacje można przekazać całodobowo pod numerem telefonu 47 724 12 13 lub 47 724 19 00, a także mailowo na adres oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

Wideo: http://kppotwock.policja.waw.pl/dokumenty/zalaczniki/174/174-213557.mp4

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji o ochronie danych osobowych i plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.