UWAGA! Dołącz do nowej grupy Otwock - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Stand-up Paul Chałupka w Otwocku – Nowy program „Życie jest nobelon”

Bożena Danielik

Bożena Danielik


Już 14 grudnia 2025 roku na scenie w Otwocku odbędzie się wyjątkowy występ stand-upowy Pawła Chałupki. Artysta zaprezentuje zupełnie nowy program pod tytułem „Życie jest nobelon”. To będzie niezapomniana przygoda, która zaskoczy widzów swoimi absurdalnymi spojrzeniami na codzienność. Bilety w cenie 70 zł są dostępne jedynie w sprzedaży internetowej na stronie Kupbilecik.pl.

Paweł Chałupka, znany z umiejętności opowiadania prawdziwych historii z czasów pracy w gastronomii, powraca na scenę z nową energią i talentem. Jego występ obiecuje być dynamiczną jazdą przez najbardziej zaskakujące zakamarki życia. Z pewnością nie zabraknie momentów, które wykraczają poza tradycyjne ramy stand-upu, co sprawi, że widzowie będą mieli okazję odkryć zupełnie nowe aspekty sztuki komediowej.

Warto podkreślić, że wydarzenie jest dedykowane wyłącznie dorosłym, co zwiększa jego wyjątkowość. Podczas występu pojawi się również support, co dodatkowo wzbogaci wieczór o nowe doznania artystyczne. Oto doskonała okazja do spędzenia wieczoru w gronie znajomych, przy dobrej zabawie i humorem, który na pewno zostanie w pamięci na długo.

Źródło: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku


Oceń: Stand-up Paul Chałupka w Otwocku – Nowy program „Życie jest nobelon”

Średnia ocena:4.8 Liczba ocen:12


Zobacz Także