UWAGA! Dołącz do nowej grupy Otwock - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Wystawa zdjęć Elio Daniel Rodríguez w Otwocku


Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku zaprasza mieszkańców na niezwykłą wystawę zdjęć autorstwa Elio Daniel Rodríguez, która odbywa się w Filii nr 4 przy ulicy Żeromskiego 235. Ekspozycja została zorganizowana we współpracy z Fundacją Międzynarodowy Instytut Społeczno-Kulturalny. Wystawa ma na celu przybliżenie uczestnikom imponującej różnorodności ptaków północno-zachodniej Argentyny, uchwyconej obiektywem tego utalentowanego artysty. Oprócz zdjęć, na odwiedzających czeka także wiele informacji o samej twórczości autora oraz o jego dotychczasowych osiągnięciach.

Elio Daniel Rodríguez to osoba o bogatym dorobku artystycznym i naukowym. Jako malarz przyrody i fotograf dzikiej przyrody, jego prace znalazły uznanie nie tylko w Argentynie, ale także za granicą, umożliwiając mu wystawianie dzieł w różnych miejscach. Autor ma na koncie liczne publikacje dotyczące ekologii oraz życia ptaków, a także wiele lat doświadczenia w pracy dziennikarskiej i edukacyjnej. Jego zaangażowanie w ochronę środowiska oraz dokumentowanie lokalnej fauny sprawia, że jest postacią niezwykle szanowaną w swoim środowisku.

Wystawa „Skrzydła Północnego Zachodu: Portrety Wolności” ma na celu przekazanie odwiedzającym nie tylko piękna natury, ale i ważności ochrony środowiska. Prezentowane fotografie ukazują niepowtarzalne momenty z życia ptaków, które w wyjątkowy sposób odzwierciedlają majestat i różnorodność przyrody. Osoby zainteresowane sztuką, przyrodą oraz fotografią znajdą w tej ekspozycji wiele wartościowych treści, które z pewnością zachęcą do głębszej refleksji na temat otaczającego nas świata.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku


Oceń: Wystawa zdjęć Elio Daniel Rodríguez w Otwocku

Średnia ocena:4.74 Liczba ocen:8


Zobacz Także